a_globus

Impressum:
Euro-Anglo Translations
Dr. I. F.  Zakhary
Linke Wienzeile 40
A-1060 Wien Austria

Irrtum vorbehalten.

EURO-ANGLO TRANSLATIONS

www.euroanglo.com                           www.vienna-mtc.at

shpejt, sigurt & leverdisshėm
 

Puna jonė ėshtė e  pėrqėndruar nė:

►Pėrkthime  noteriale pėr tė gjitha llojet e dokumenteve;
►Pėrkthime  kontratash tregėtare;
►Pėrkthime pėr dokumente gjyqėsore dhe ēėshtje juridike;
►Pėrkthime informacionesh dhe gazetash  shkencore;
►Pėrkthime tė raporteve dhe dokumenteve mjeksore;
►Pėrkthime informacionesh mjeksore pėr firma farmaceutike, spitale tė ndryshme dhe pėr laboratore kimike e biologjike.

Ne garantojmė saktėsi, ēmim tė leverdisshėm dhe respektim tė afatit tė dorėzimit.

25 vjet pėrvojė nė shėrbim tė pėrkthimit.

Klientela  jonė janė: Koncernet, Firmat Farmaceutike, Bankat, Institutet dhe Organizatat Ndėrkombėtare.

Ne kemi famė tė respektueshme, prandaj kemi pėrfaqėsi nė pothuajse tė gjitha shtetet Europiane, nė Rusi, Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, Vendet Arabike dhe nė Lindjen e Mesme.

Ne  pėrkthejmė nė tė gjithė Botėn nė mė tepėr se 35 gjuhė tė  ndryshme.

euro-anglo translations
Linke Wienzeile  40, A-1060 Wien, Austria
Tel: +43 (1) 581 13  23 - 0676/459 62 60
Fax: +43 (1) 913 65 20
E-mail: eu.anglo@aon.at

deutsch   albanisch   arabisch   chinesisch   englisch   französisch   griechisch   indonesisch   italienisch   japanisch   kroatisch   persisch   portugiesisch   russisch   spanisch   tschechisch   türkisch